8. panel narodowy

płatne ankiety zarabianie na ankietach
płatne ankiety zarabianie na ankietach
platne ankiety zarabianie na ankietach
płatne ankiety , zarabianie na ankietach

Lista paneli oferujących płatne ankiety

 

Czy podpisuję  jakieś umowy?

Jak wypłacać nagrody za płatne ankiety?

Ile można zarobić na wypełnianiu płatnych ankiet ?

Ile to kosztuje ?

Czym są panele badawcze ?

KONTAKT

STRONA GŁÓWNA

4. pagazani -  podobny panel do pierwszego, również rotator, dużo ankiet,
rejestrując się z tego linku dostajesz na start dodatkowe 1 $.

3. Rewardingways–panel podobny do Ysense, bardzo wysokie stawki ankiet.

5. surveyo24– również rotator ankietowy, instrukcja rejestracji w pliku poniżej.

Poradniczek ankietowy

Lista linków do Paneli Badawczych oferujących płatne ankiety .

16. panel demando

11. TGM panel

18. bo-panel

17. klub Kantar

9. yougov - dużo krótkich ankiet, ale trzeba często się logować do panelu, szybko można uzbierać minimum do wypłaty wtedy.

15. myiyo

14. panel badanie-opinii

13. panel marketagent

12. reaktor opinii

56552-

7. sw panel- w tym panelu najbardziej pożądane są osoby mieszkające na wsi
i mniejszych miastach

Facebook

10. attapoll – dostępny tylko jako aplikacja na telefon, trzeba kliknąć w ten link z telefonu i przeniesie do pobrania aplikacji (zaglądamy często do aplikacji- kilka, kilkanaście razy dziennie, jest dużo ankiet)

2. poznaj.to- drugi dobry panel, uzupełniamy dane profilowe od razu po rejestracji bo inaczej nie będziemy dostawać ankiet (twoje dane , gospodarstwo domowe, praca , adres etc. ). Każdy panel badawczy przetwarza podane dane tylko w obrębie swoich badań. Nie są one nigdzie wykorzystywane . Jeśli w jakimś panelu trzeba podać dokładny adres, a my tego robić nie chcemy – można podać adres zbliżony, ogólny lub jakiś zamienny. Przy rejestracji w tym panelu podajemy nr tel. (wysyłają nam smsem kod aktywacyjny, spokojnie niczego później nie wysyłają, nie ma spamu itp. – panele badawcze to poważne firmy.)

6.opinie.pl

INSTRUKCJA REJESTRACJI I DZIAŁANIA W PANELU W PIĘCIU PIERWSZYCH PANELACH

UWAGA WAŻNE !!!

Proszę założyć sobie nową pocztę najlepiej na gmail.com. Nie można mieć maila z interii, wp ani onet!! Na te maile nie dochodzą ankiety z niektórych paneli. Proszę się rejestrować w każdym, od góry panelu . wiem, że dużo ale rejestracje się robi tylko raz.

1. ysense  – najlepszy panel-rotator, zbiera ankiety z wielu firm na raz,
instrukcja rejestracji i działania na nim jest w drugim pliku „instrukcja rejestracji i działania w panelach zagranicznych”. Ankiety są tu po Polsku, menu jest angielskie ale są to proste słówka, wszystko opisałam w instrukcjach. Tutaj zarabiamy też na graniu w gry. Warto się nimi też zająć, bo to drugi dobry zarobek.

LINKI DO PANELI    (aby przejść do rejestracji najedz na text i kliknij ) :

Przed rejestracją zapoznaj się z poradnikiem . Są tam zawarte praktyczne porady . Jeśli zastosujesz się do rad tam zawartych na pewno twoje przychody z ankiet wzrosną . Podaję  ci też link do mojej grupy na facebook-u gdzie na bieżąco udzielam porad , dodaję nowe panele badawcze a użytkownicy wymieniają się swoimi doświadczeniami .

 

Poniżej podam 18 linków do paneli badawczych . Kliknięcie w link przeniesie cię do rejestracji w panelu .Pamiętaj aby podczas rejestracji używać jednego nicka i hasła we wszystkich panelach. Ułatwi ci to logowanie do paneli . W Każdym panelu uzupełnij swój profil . Większość paneli informacje o dostępnych ankietach wysyła na e-maila ale jest kilka do których trzeba się zalogować  i sprawdzić dostępność ankiet .